tel./fax +48 25 757 56 79

e-mail: szkolapustelnik@stanislawow.pl

Strona BIP: bip.zs-pustelnik.stanislawow.eu/

Aktualności

„Rodzinny album z wakacji – czyli czego o dzieciach nie powinien wiedzieć internet” -webinar

Szanowni Państwo,
 czy wiecie, że aż 40% polskich rodziców dzieli się w internecie zdjęciami i filmami, na których są ich dzieci? Rocznie, statystyczny rodzic, wrzuca do sieci średnio 72 zdjęcia i 24 filmy ze swoimi pociechami. W internecie nic nie ginie – niby wszyscy o tym wiemy, ale myślimy, że nas to nie dotyczy. Błahe z pozoru zdjęcie dziecka w serwisie społecznościowym może jednak wiązać się z poważnymi konsekwencjami. Jakimi?

Porozmawiamy o tym w trakcie bezpłatnego webinaru OSE „Rodzinny album z wakacji – czyli czego o dzieciach nie powinien wiedzieć internet”, który organizujemy właśnie dla Was - rodziców, nauczycieli, pedagogów i psychologów.

W spotkaniu wezmą udział:

• Anna Rywczyńska – ekspertka ds. edukacji cyfrowej NASK
  • Paweł Małaszyński - ambasador kampanii OSE, aktor
  • Marcin Perfuński- dziennikarz, influencer, supertata.tv
  • Marta Wojtas - psycholożka z Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, trenerka

Webinar, który organizujemy w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE), odbędzie się w poniedziałek 20 czerwca 2022 r. o godz. 17.00. Liczymy na Państwa obecność!

Spotykamy się online, na profilu OSE na Facebooku. Już dziś zaplanujcie swój udział  w wydarzeniu, dzięki czemu nic Wam nie umknie.

Odnośniki

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Pustelniku