Ekologiczny Piknik Rodzinny

Niedziela, 1 października, upłynęła w Pustelniku w bardzo rodzinnej i ekologicznej atmosferze. Dzięki dofinansowaniu z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie mogliśmy zorganizować Ekologiczny Piknik Rodzinny.
Bardzo dziękujemy Pani Wójt Gminy Stanisławów #KingaAnnaSosińska za patronowanie całemu dzisiejszemu wydarzeniu.
Ekologicznych atrakcji było mnóstwo, każdy mógł wybrać coś dla siebie spośród 10 różnych warsztatów. Były również wspaniałe występy naszych dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas szkolnych, barwne przedstawienie o owadach w wykonaniu Teatru Sztuka Ciała, wręczenie nagród za konkurs plastyczny oraz słodki poczęstunek przygotowany przez KGW "Goździk" z Pustelnika.
Dziękujemy wszystkim pracownikom szkoły, rodzicom oraz uczniom-wolontariuszom i wszystkim życzliwym osobom za przepiękne przygotowanie dekoracji, stanowisk do warsztatów, występów oraz kawiarenki.
Uczymy się być bliżej przyrody, żyć zgodnie z jej zasadami, a ona odwdzięcza się nam pięknem lasów, pól, rzek, gór, czystym powietrzem.