Noc filmowa kl. VI

Noc 20/21 października 2023 r. uczniowie kl. VI - wraz z wychowawczynią I. Krasuską i  p. M. Popławską - spędzili w szkole. Tradycyjna już noc filmowa rozpoczęła się od bitwy na poduszki. Potem był czas na integrację, gry i zabawy towarzyskie, projekcje filmowe oraz degustacje pizzy. Po pewnym czasie filmy nie były już tak istotne, bo najciekawsze okazały się gry i zabawy, zwłaszcza ta o charakterze detektywistycznym, a jednocześnie bardzo twórcza i kreatywna. Towarzystwo wcale nie miało ochoty pójść spać, wszyscy rozmawiali, śmiali się, wędrowali po materacach, które tej właśnie nocy stały się łóżeczkami. Rano jak zwykle powstawali bladym świtem i znowu byli pełni energii i otwarci na nowe wyzwania.

Wszyscy przetrwali, a co pojedli i się nagadali tego nie da się opisać żadnymi słowami. Na szczęście wszystko obfotografowano, a nawet nagrano miniserial z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach  Laboratoriów Przyszłości.