Książkomaniak rozstrzygnięty!

4 kwietnia podsumowano Książkomaniaka 2024, czyli  tegoroczną grę czytelniczą. Uczestniczki i uczestnicy od listopada do marca wykonywali zadania czytelnicze, rywalizując w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii kl. IV-VI zwyciężyła Natalia Kowalczyk z kl. V, uzyskując 182 p. Drugie miejsce zajęła Maja Rudnik z kl. V - 154 p., a trzecie - Filip Dąbrowski z kl. IV  - 69 p. Nagrody pocieszenia zdobyły ucznnice kl V - Martyna Kowalska i Martyna Szatańska.

W kategorii kl. VI- VIII wygrała Agata Budzyńska z kl. VI - 239 p., II miejsce zajęła Julia Szuba z kl. VI - 235 p.,  III miejsce  - Dominika Urbaniak z kl. VI - 232,5 pkt. Wyróżnienia wywalczyli: Szymon Kacprzyk kl. VI - 231 p., Wiktoria Stukiecka kl. VIII - 225 p. Zofia Siporska kl. VI - 205 p., a nagrody pocieszenia zdobyli: Alicja Rozbicka kl. VI i Bartosz Kowalczyk kl. VII.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Nagrody zostaną wręczone 30 kwietnia 2024 r.