XII Piknik Rodzinny

17 września 2023 r. odbył się XII Piknik Rodzinny pod hasłem "Zabawmy się w Dziki Zachód". Jak co roku na boisku szkolnym SP w Pustelniku można było obejrzeć występy dzieci i młodzieży,  posmakować miejscowych specjałów, czyli pierogów, grochówki, ciast oraz słodkości, wziąć udział w zabawie fantowej, a także pokazie iluzji i kuglarstwa Art Show, poobcować z wielką sztuką, czyli Teatrem Sztuka Ciała, jak również zaprezentować talent plastyczny w konkursie "Moja przygoda na Dzikim Zachodzie". Były dmuchańce, wioski indiańskie czy możliwość zdjęcia w scenerii Dzikiego Zachodu.

Coroczna impreza zgoromadziła fanów dobrej zabawy, miłośników rodzinnych spotkań oraz osób, dla których działania społeczne zawsze są bliskie. Podziękowania należą się Radzie Rodziców SP w Pustelniku, Stowarzyszeniu Wspieranie Rozwoju Dziecka, Radzie Pedagogicznej SP w Pustelniku, strażakom z OSP w Pustelniku oraz wszystkim ludziom dobrej woli obecnym tego dnia na boisku szkolnym.

Następny piknik w czerwcu 2024 r.