Wielkanoc w przedszkolu
W środę 16 kwietnia w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie wielkanocne. Na świątecznym stole nie mogło zabraknąć jajka, szyneczki, babki wielkanocnej i stroików. Śniadanko rozpoczęliśmy wspólnym składaniem sobie życzeń świątecznych, a po nich zasiedliśmy do pięknie przybranego stołu zastawionego pokarmami wielkanocnymi. Wspólny, uroczysty poczęstunek wywołał miłą i niezapomnianą atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków.
Metryka
- Treść archiwalna tak

