tel./fax +48 25 757 56 79

e-mail: szkolapustelnik@stanislawow.pl

Strona BIP: bip.zs-pustelnik.stanislawow.eu/

Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"

15 marca 2022 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stanisławowie odbył się etap gminy Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Trzech uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do etapu powiatowego, który odbędzie się 24 marca 2022 r. w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim. Są to: Marcel Buczek z oddziału przedszkolnego 0a, Igor Bąkowski z klasy V, Natalia Rudnik z klasy VII.
Wszystkim gratulujemy i trzymamy kciuki!
Dziękujemy również p. Halinie Rosińskiej za przygotowanie uczniów oraz: Darii Buczek, Julii Wieczorek (oddziały przedszkolne), Klaudii Jerzak (kl. I), Albertowi Cichockiemu (kl. III), Lenie Lewickiej (kl. III), Wiktorii Stukieckiej (kl. VI), Zofii Budzyńskiej (kl. VII) oraz Oliwii Gałązce (kl. VIIIb) za udział w etapie gminnym.

Odnośniki

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Pustelniku